Lukturu pulēšana jeb izskata atjaunošana.

12 replies [Pēdējais ziņojums]
Anonīms lietotājs

Sveiki visiem izlēmu neuzticēties servisiem bet pats pulēt lukturus nekad vēl neko tādu nebiju darījis bet pakonsultējos ar cilvēkiem kas to ir darījuši un tad nu vakar saņēmos un izdarīju sanācā lieliski ka jauni laika ziņā tas visu aizņēma aptuveni 1 stundu naudas ziņā tas viss izmaksāja 1,80 Ls tas ir 50 gr. pulēšanas pasta 1,50 Ls, pulēšanas lupata 0,30 Ls, 0,2L ūdens pudele tad kad pasta paliek sausa nedaudz uzlej ūdeni un turpina pulēt + paša darbs vēl protams arī ja gribās lai lukturis izskatās vēl gludāks bez mazajām grumbām no akmentiņiem tad arī var ar smilšpapīru sākot no 1500 bet ir jānovērtē lukturu stāvoklis sliktākajā gadījumā var ar 1400 bet ne mazāku un tad kad pulē ar smilšpapīru tad nedrīkst pulēt pa sauso ir jāmitrina bet nedaudz ja ūdens būs par daudz tad būs ļoti ilgi jāslīpē lai panāktu vajadzīgo efektu, bet ar šo mantu neieteiktu stipri aizrauties jo ar pulējamo pastu jau tā izpulēsiet ar šo pašu pastu var pulēt auto virsbūvi it sevišķi rusas notecējumus dzeltenās švīkas kas paliek no rūsas un auto stiklus.
P.S. ja ir kādam vēlēšanās pamēģināt tad ietiktu no sākuma izmēģināt pašu pulēšanu.
P.S. iesācējiem neiesaku pulēt ar pulējamo ripu jo var sabojāt lukturus tad gan būs AUZAS un prieks pazudīs pie veikala letes pērkot jaunus lukturus jo tos vairs neatjaunosiet.

Fotoattēls0005.jpg
Fotoattēls0004.jpg
Lietotāja Heyz... attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModeratorsTehniķis
Pievienojies: 15/10/2010
Atbildes: 3563

Par lampām nebiju dzirdējis-bet šādu pašu pastu priekš krāsas-arī tikai darbs-pārējais jau acīmredzams-spīd un laistās

Ford Focus 1999 - 1.6 Zetec-s...

Auskarins (nav pārbaudīts)

Jā šo pašu M3 pastu var lietot krāsu pulēšanai tikai ir tas ka nevar pieļaut pulēšanas laikā viņai palikt sausai gan lukturiem gan virsbūvei ja viņa paliek sausa pulēšanas laikā tad pasta skrāpe lukturu virsmu un tādēļ ir jāmitrina pulēšanas laikā es to biju darījis ar lupatiņu jo kā nekā tā man bija pirmā reize un sanāca vienkārši ideāli.

Lietotāja Tosts attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrs
Pievienojies: 14/01/2011
Atbildes: 385

nedabūju rokā Auskariņu, man te čoms strādā Volvo centrā Skanstes ielā, tehniskā izbrāķēja lukturi priekšā, sava laikā krāsojot bija sačakarējuši krāsojot, nu lūk, viņš man ieteica kantori turpat Volvo teritorijā 3M izkārtne, nopucēja nepilnās 20 min pa 15 LVL abus lukturus, ļoti kvalitatīvi

Auskarins (nav pārbaudīts)

Protams arī var servisā bet ja gribās pašam pačakarēties un vēl ietaupīt +- ~10Ls tda var darīt pats un es domāju ka kvalitātes ziņā no viņiem neatpaliktu jo plastmasas lukturi ir tāda lieta kur met nost gandrīz jebkuaras krāsas jo kā jau rakstīju smilšpapīrs M3 pasta lupatiņa un paša darbs.

Lietotāja Tosts attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrs
Pievienojies: 14/01/2011
Atbildes: 385

vienkārši, tās pastas tik lielā tilpumā man nebija vajadzīgas un lupatiņa arī maksāja, protams ar laiku domāju, ka ko līdzīgu iegādāšos, jo pat mašīnīte ir pieejama, bet pagaidām esmu aizmirsis par šo problēmu, TA ir izieta

pelmenis (nav pārbaudīts)

Ar paša pulēšanu ir tā, ka ja nav ne mazākās pieredzes un iemaņu, tad neizdošanās gadījumā grūti kādu izlamāt Laughing out loud

Kloons (nav pārbaudīts)

Lupatiņa 0,25Ls Wink

Lietotāja Heyz... attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModeratorsTehniķis
Pievienojies: 15/10/2010
Atbildes: 3563

Rezumē tāds- ir vērts to darīt Wink

Ford Focus 1999 - 1.6 Zetec-s...

juriszu (nav pārbaudīts)

Pēs a/m iegādes f cmax 2005.,gadījās braukt naktī, apgaimojums ne visai patika,pat ar visiem miginiekiem, tāpēc nonacu pie slēdziena-jāpulē.Ir divi varianti-ņem pastu goja,lupatiņu un uzpriekšu,otrs variants ir "Turtle wax' lukturu pulējamais komplekts, klāt pielikta instrukcija, klips youtube ir arī pieejams.Nopulēju ar Turtle wax, gaisma tagad laba, bet iekšpusē ir izsvīdumi, gan caurspīdīgi.

Lietotāja Kloons attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModeratorsTehniķis
Pievienojies: 17/07/2013
Atbildes: 1576

Man tas Turtle Wax kautkā neiepatikās. Bet pie vainas laikam ir pārāk saskrečotie lukturi. Prasījās kādu rupjāku nummuru un vairāk slīpējamās uzlikas kā tādas.
Mazas plaisiņas un švīkas izņēma labi.

Focus MK2 CC 2.0 MT - Violetta Kabrioletta

vitaalijs (nav pārbaudīts)

es arī ilgi pulēju un sāku secināt ka nekas no šī procesa nebūs bet tad paņēmu ūdenssmilšpapīru.... Uzreiz cita lieta. TB pirms pulēt vajag noiet ar kautkādu 2000 (neatceros īsti bet pats smalkākais kāds depo ir)

Lietotāja Heyz... attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModeratorsTehniķis
Pievienojies: 15/10/2010
Atbildes: 3563

Pie denisa arī var nopulēt lampas, man to izdarīja un rezultāts acīmredzams, gandrīz kā jaunas Wink

Ford Focus 1999 - 1.6 Zetec-s...

Satura barotne
© 2017 Kloons. Drupal theme by Kiwi Themes.