Svečvadi

12 replies [Pēdējais ziņojums]
Anonīms lietotājs

Sveiciens visiem,

Biju servī, kur nomainīja man svečvadus, spoli, un sveces.
Sāku braukt, un jūtu, ka brīžiem , ne visu laiku auto it kā noraustās.

Atvēru ķapotu, un man ir ļoti liela aizdoma, ka čaļi nav pareizi sasprauduši vadus.
lai nebūtu lielais ieberziens, vai kāds var patyeikt uzskatāmi un saprotami, kā pareizi ir jābūs sasprasutiem sveču vadiem.

It kā saka, ka, j anav pareizi sapsrausts, tad būs nevar piešķilt, bet es varu mierīgi braukt, tik pa retam ir tāda sajūta, ka auto noraustās, it kā nav motorā dzirskteles vispār uz sīku brīdi.

Motors - 1.8 benzīns, FF 2000 gads, hečbeks, manuals

kazha (nav pārbaudīts)

[img]C:\Users\user\Desktop\izvietojums FF 2000.jpg[/img]

kazha (nav pārbaudīts)

laikam esošo shēmu nevarēšu pievienot.

Lietotāja Heyz... attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModeratorsTehniķis
Pievienojies: 15/10/2010
Atbildes: 3566

bildi liec caur inbox vai jebkuru citu linku kurā var ievietot bildi.

Grūti jau nepareizi uzlikt viņus-jo garums jau ir katrai atsevišķš

Ford Focus 1999 - 1.6 Zetec-s...

kazha (nav pārbaudīts)

https://mail-attachment.googleusercontent.com/attachment/?ui=2&ik=e2daf5...

Vai ausgtāk minētajā linkā ir pareizs izvietojums, kuram svečvadam jāiet kurā pozīcijā?
Man jau arī likās, ka nevar nepareizi uzlikt,bet kad ieraudzīju atsķirību pirms un pēc, un pēdēji svečvadi ir vienāda garuma, tad pārņēma šaubas.

pelmenis (nav pārbaudīts)

Augstākminētais links ir Tavā pasta kastē Wink Vajadzēs Tavu lietotājvārdu un paroli, lai redzētu Laughing out loud

Kloons (nav pārbaudīts)

Ar nepareizi saspraustiem vadiem neietu visu laiku Wink

Vienkārši izrauj un riktīgi uzspraud Wink
Tai skaitā spolei pienākošo vadu...

Moš sveces nepareizās vai brāķis... izskrūvē un apskaties, vai visas smukas vienādas.. ja viena atšķirās, tad meklē vainu svecē vai konkrētajā svečvadā. ja visas smukas, tad spoles galā vairāk ķeza.

Focus spole tāda viltīga... ja vadiem nepareiza pretestība - arī ir auzas... diapazonā no 1500-2000 uzvedas negribīgi zem slodzes...

kazha (nav pārbaudīts)

http://fotki.lv/lv/kleiman1/comments36151917/

vai tagad jums ir iespēja to linku redzēt?

Kloons (nav pārbaudīts)

jā ir redzams. Par pareizību es nemācēšu teikt.

kazha (nav pārbaudīts)

Draugi,
vai varbūt kāds var pārbaudīt savā auto vai tā ir pareizi?

vai vispār svečvadu izkārtojums atškirās starp 1.6 un 1.8 beznīna motoriem?
Vai Spole atšķiras?

sash (nav pārbaudīts)

1.8 un 2.0 pēc izskata vienādi,vakarā ielikšu bildi

sash (nav pārbaudīts)

Tā izskatās,un strādā nevainojami 2.0 benzīns Wink bija ķeza,nekorekta dzirkstele 1 un 4 stobrā,noteica uz kompja,vaina bija spoles kontaktos(uz bildes zilajos).Elektriks teica ka vadi šie labi esot Wink

kazha (nav pārbaudīts)

Tā arī man likās - ka tādā gadījumā motoram 1.6 ir savādāks izkārtojums, vai arī bija jau pašā sākumā nepareizi salikti. Tur otrais un trešais stobrs bija vietām samainīti uz spoles.
Liels paldies par palīdzību - tagad zinu, kā ir pareizi.

Satura barotne
© 2017 Kloons. Drupal theme by Kiwi Themes.