Sveiciens visiem,
Biju servī, kur nomainīja man svečvadus, spoli, un sveces.
Sāku braukt, un jūtu, ka brīžiem , ne visu laiku auto it kā noraustās.
Atvēru ķapotu, un man ir ļoti liela aizdoma, ka čaļi nav pareizi sasprauduši vadus.
lai nebūtu lielais ieberziens, vai kāds var patyeikt uzskatāmi un saprotami, kā pareizi ir jābūs sasprasutiem sveču vadiem.
It kā saka, ka, j anav pareizi sapsrausts, tad būs nevar piešķilt, bet es varu mierīgi braukt, tik pa retam ir tāda sajūta, ka auto noraustās, it kā nav motorā dzirskteles vispār uz sīku brīdi.
Motors - 1.8 benzīns, FF 2000 gads, hečbeks, manuals



Vajadzēs Tavu lietotājvārdu un paroli, lai redzētu 

Tā izskatās,un strādā nevainojami 2.0 benzīns 
Jaunākie komentāri
pirms 12 nedēļas 2 dienas
pirms 1 nedēļa 3 dienas
pirms 1 gads 3 nedēļas
pirms 1 gads 1 nedēļa
pirms 1 gads 45 nedēļas
pirms 2 gadi 1 nedēļa
pirms 2 gadi 8 nedēļas
pirms 2 gadi 9 nedēļas
pirms 2 gadi 9 nedēļas
pirms 2 gadi 10 nedēļas