Centrālā atslēga

8 replies [Pēdējais ziņojums]
Anonīms lietotājs

Šovakar atbraucu no darbiņa,noliku savu FORDIŅU un devos mājās.Pēc brīža gaudo signalizācija.Eju skatīt kas pa lietu.Konstatēju ka nezinkāpēc nestrādā centralka.Ar atslēgu aizslēdzas tikai šofera durvis,no iekšpuses ar centralka nestrādā.Ar pulti aizslēdzot centralka nostrādā,bet apmēram pēc minūtēm 5 pašas atslēdzas un sāk kaukt signalizācija.Līdz šim šāda problēma netika novērota.Drošinātāji veseli.Tā arī pats galā netiku.Dzīšu no rīta pie čoma uz servi lai pieslēdz pie kompja(iesākumā).Varbūt kads ir saskāries ar šadu ķibeli vai ar kādas idejas kas varētu būt par vainu?

pelmenis (nav pārbaudīts)

Te jau kaut kur bija par tēmu. Kā saka Kloons, zaļais iemeties. Vai arī kāds no durvju kontaktiem iet uz galu. Man līdzigi bija ar bagāžnieka mikroslēdzi. Slēdzī bija ticus ziemas sālsūdens, saēdis kontaktus. Pārjaucu, pārlodēju slēdzi, viss ok.

dresis (nav pārbaudīts)

Kamēr līdz darbam aizbraucu,centralka dzīvoja savu dzīvi(braucot vai stāvot pati slēgājās vaļā,ciet,vaļā,ciet un tt Big smile )Paņēmu un novienoju signalizāciju(Baltic Motors likto)un skat vairs nekādu problemu centralka strādā kā nekas nebūtu bijis :)vairs nekādu gļuku. Smile atvaino Pelmeni,bet zaļā iemešānās esamībai es ticēju tikai 1% Smile jo savam autiņma sekoju regulāri pat pārāk centīgi Laughing out loud visu tīrot,pucējot un iesmērējot bet laika zobs jau jebkurā gadijumā piezogas takā vainas var visādas uzrasties Wink

Offline
Pievienojies: 04/02/2018
Atbildes: 5

Sveicināti! Man arī problēma ar centrālo atslēgu, fokuss C-MAX 2005g 2.0d.Ar pulti slēdzot nomikšķinās tikai vienu reizi un viss(parasti tā bija ja kādas durvis nav līdz galam ciet.Ar atslēgu arī nevar aizslēgt, slēdzas vaļā. Braucot arī pa reizei var dzirdēt ka centrālā nostrādā. Bagāžniekā arī ar pulti netieku, poga nestrādāja jau kad nopirku(2017 oktobrī).

Offline
Pievienojies: 24/04/2021
Atbildes: 2

Sveiki visiem ! Es nevaru aizslēgt ar atslēgu pulti visas durvis , vadītāja paliek vaļā , vai nu atslēdzas visas uzreiz vaļā Wink) ! Ar atslēgu slēdzot tas pats , vai nu vipār nereaģē , ne ciet ne vaļā , griez kā gribi ! Nesaprotu kas par vainu !!! Varbūt kāds var palīdzēt ar padomu !?

Lietotāja Kloons attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModeratorsTehniķis
Pievienojies: 17/07/2013
Atbildes: 1541

Sveiks, izklausās pēc vadītāja durvju mehānisma izdiluma/bojājuma.
Sanāk centrālā grib aizslēgties, bet vadītāja durvis nevar aizslēgt un tad vai nu atslēdz atpakaļ visu vaļā, domājot ka vadītāja durvis ir vaļā, vai arī izliekas par beigtu un aizslēdz ko var aizslēgt.
Lai labāk varētu atbildēt būtu jauki zināt modeli un gadu.

Zīlējot kafijas biezumos visdrīzāk vaina vadītāja durvju slēdzenes mehānismā un/vai gala slēdžos.

Focus MK2 2.0 MT - Violetta Kabrioletta

Offline
Pievienojies: 24/04/2021
Atbildes: 2

Oooo paldies Wink laikam tā arī ir !
Modelis ir 2009 g.1.6 tdci 66 kw.

Lietotāja Heyz... attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModeratorsTehniķis
Pievienojies: 15/10/2010
Atbildes: 3561

A ja sēdi salonā un piesied durvju aizslēgšanu manuāli no iekšpuses???

Ford Focus 1999 - 1.6 Zetec-s...

Lietotāja hecs7 attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrs
Pievienojies: 04/09/2014
Atbildes: 478

Viens variants vados, štekerī zaļais, otrs ka šofera slēdzene, jeb viss mehānisms šofera pusē jāmaina,
man līdzīgi Focusam bija, neslēdzās ciet, tik manuāli no iekšpuses, nomainīju slēdzeni viss ok.

Mondeo MK4, , 2.0TDCI, 103KW, bija (Focus MK2, 1.6TDCI)

Satura barotne
© 2017 Kloons. Drupal theme by Kiwi Themes.