Sveiki!
Ceru ka nēsmu Jums apnicis ar jaunu topiku izveidošanu un dažādiem jautājumiem 
Tātad šoreiz problēma tāda, ka nakot rudenim/ziemai, kad ara tempretūra sak kristies jau zem 5grādiem mans
FF vairs negrib silt, ikrītu iekāpju mašīna pasildu kadas 10min un dodos ceļā uz darbu, kas aizņem ~15 min un motora tempretūra uzkāpj lidz 90gradiem tikai tad kad esmu jau piebraucis pie darba (manuprāt tas nav isti normāli)
p.s.-esmu pielicis priekšā radiātoram 1/3 kartonu, bet nekas nemainās
kapēc tā?
un vēl ļoti dīvaini šķiet tas, ka motors nav uzsilis, bet slēdzās iekšā elektriskais ventilātors. ik pec 5min !
Kāds ir saskāries ar ko tādu, vai var ieteikt ko darīt lietas labā?
Ja necirkulē, tad viens gals paliek auksts, bet otrs pārkarst. Vēl vari pārbaudīt pečku. Ja termostats nobeidzies un palicis kādā no gala pozīcijām, visdrīzāk pārmērīgi ātri uzkarsīs, vai tā arī paliks auksta kā bijusi.
Ja kondiškas nav, tad tas nav normāli.




Jaunākie komentāri
pirms 12 nedēļas 2 dienas
pirms 1 nedēļa 3 dienas
pirms 1 gads 3 nedēļas
pirms 1 gads 1 nedēļa
pirms 1 gads 45 nedēļas
pirms 2 gadi 1 nedēļa
pirms 2 gadi 8 nedēļas
pirms 2 gadi 9 nedēļas
pirms 2 gadi 9 nedēļas
pirms 2 gadi 10 nedēļas