problēma nr.1 šāda: (novērota tikai siltam motoroam, un defekts parādas pa retam, kādu laiku nebija manīts) noslāpējot un mēģinot uzreiz atkal piešķilt nesanāk, nogaidu apmēram 5min un autiņš piešķiļas, bet nedaudz nones pēc benzīna.
problēma nr.2 : uzņemot ātrumu noraustās, tāda sajūta ka degvielas padeve noraustītos, moš elektronikas gļuki. noraustīšanās novērota no 40km/h līdz 60km/h.
Ford Focus 1.4, 1999.g.
Pa gudro bija teikts,niķojas programatūra 

Jaunākie komentāri
pirms 12 nedēļas 2 dienas
pirms 1 nedēļa 3 dienas
pirms 1 gads 3 nedēļas
pirms 1 gads 1 nedēļa
pirms 1 gads 45 nedēļas
pirms 2 gadi 1 nedēļa
pirms 2 gadi 8 nedēļas
pirms 2 gadi 9 nedēļas
pirms 2 gadi 9 nedēļas
pirms 2 gadi 10 nedēļas