Hey. Sveicieni pirmajos kluba vesture Z-svetkos. Ko lai novel. Nu ko katrs lai grib vai nu naudu,darbu, lai bremzes un varsti strada. : d
Sveicieni no manis visien
Es pa piesniguso kurzemi kulos : d
Tas ta rit online gan jau nebusu tapec sodien vis
Svetkos
- pieslēdzies vai reģistrējies, lai pievienotu komentārus
hou hou hou 
es ņemos pa pirotehnikas štellēm.. 8-22 aizņemts viljams 
kad attapšos no nervu un muguras sabrukuma, būšu atpakaļ online.
priecīgus jums visiem svētkus 
Lai Jaunais Gads dzēš visus grēkus
Un jauniem grēkiem spēku dod
VISIEM no manis 
Suminats Kloons varda diena!

Pāaaldies 
Sveiciens! Puķes nopērc no manis sev pats, kādas gribi! Es takš nezinu, kādas Tev patīk
Tikai neskopojies. Man (Tavas) naudas nav žēl 
Uj, Pelmeni, apsmējos 
Es ar pievienojos sveicieniem !
Lustīgu līgošanu!


Lustiigu gan. Autins noparkots un liidz svetdienai aizmirsts
prieciigus un bez starpgadijumiem bagatus sveetkus.
Mierīgi un prātīgi nosvinēt šodien 
Paliki bez tiesiibam????
Tu jau arī uzreiz šitā Heyz, pieņemu ka vienkārši dziļāk maciņā iegrābās nekā bija plānots.
Es skatos realistiski
dzilaak macinja ja iegrabjas tad neliek pardzivot. Jo tu zinaji uz ko ej. Bet pec
ej nu zini i nakamaja riitaa vai nav promiles. Liekas ka viss ok skaidrs kaa gurkiitis bet promiles 2 ir. Un ar to viss beidzas.
Un nav taa ka es nirdzu par to. Dzive visadi gadaas un es nezinu situaciju realo kas noticis

Sveicieni Kloonam vārda dienā

Pievienojos sveicējiem! Apsveiciens Guntosam dzimenē! 
Tev ir dzimene?? 

Olalāā... daudz laimes. Lai maz darba daudz naudas alus blakus un un fokus labi ripo un viss pārējais

Simīt. Sveiciens svētkos

Jēējj! Paldiess


Sveiciens Ziemīšos visiem Focusu īpašniekiem, Fordu cienītājiem un pārējiem šī foruma lietotājiem!

Ne zizli, ne naglu uz ceļa Jaunajā gadā!
Zizli un naglas varēs izturēt lai sprauslas tur un turbīnas griežās un rūsiņš mūk prom... laimīgu visiem
Rūsiņš
baigi uzmācīgais kadrs

Tāds viņš ir, tā viņš dara. Tāpēc jāpaļaujas, ka no Heyz mutes dieva ausī. Proti, ka rūsiņš muks prom 
Kasparam un Gatim sveicieni aizgājušajos svētkos 
Paldies!
Sveiciens valsts atsākšanas svētkos! Kā dzīvosim, tāda būs
.






Jaunākie komentāri
pirms 12 nedēļas 2 dienas
pirms 1 nedēļa 3 dienas
pirms 1 gads 3 nedēļas
pirms 1 gads 1 nedēļa
pirms 1 gads 45 nedēļas
pirms 2 gadi 1 nedēļa
pirms 2 gadi 8 nedēļas
pirms 2 gadi 9 nedēļas
pirms 2 gadi 9 nedēļas
pirms 2 gadi 10 nedēļas