Labdien!
Gadu atpakaļ, kā otro auto, iegādājāmies FORD Focus C-Max DM2 1.6 Ti (85 kW / 115 ZS) 2006. gada. Parādījās kļūdas dzinēja darbībā (Check engine), pieslēdzoties diagnostikai, uzrādīja kļūdu dzirkstelei un spoli B. Nekādi traucējumi auto darbībā netika novēroti, taču, tika nomainīti sveču vadi, spole, sveces. Kļūdas ilgstoši neparādījās. Ar auto radās nepieciešamība mērot lielus attālumus, tādēļ tika uzstādīta gāzes iekārta pie Henrihs gāze. Kādu laiku vēlāk "izmeta" kļūdu katalizatoram un sāka parādīties raustīšanās un šobrīd brīžiem (periodiski) pazūd jauda. Tehniskajā apskatē uzrādīja arī paaugstinātu CO, knapi iekļāvās normās. Tas pats (paaugstināts CO) bija arī pirms gāzes iekārtas uzstādīšanas. Vai varat ieteikt zinošu meistaru/servisu, kurš izpratīs problēmu un spēs rast risinājumu?




Jaunākie komentāri
pirms 12 nedēļas 2 dienas
pirms 1 nedēļa 3 dienas
pirms 1 gads 3 nedēļas
pirms 1 gads 1 nedēļa
pirms 1 gads 45 nedēļas
pirms 2 gadi 1 nedēļa
pirms 2 gadi 8 nedēļas
pirms 2 gadi 9 nedēļas
pirms 2 gadi 9 nedēļas
pirms 2 gadi 10 nedēļas