Dīzelis pēc paris sekundēm noslāpst

5 replies [Pēdējais ziņojums]
Offline
Pievienojies: 29/06/2016
Atbildes: 4

Sveiki, Pastāstīšu par savu problēmu Ford focus 1.6 tdci 2005 gads. Vienu dienu braucu un gaitā dodod virsū auto noslāpa - izslēdzu ieslēdzu aizdedzi un iemetu robā un auto pieleca.Piebildīšu ,ka vnk iemetot robā neleca. Vēl kādu stundu pabraukāju vis bija ok- varēja gan iedarbināt gan noslāpēt. Aizbraucu līdz mājām auto atstāju pagalmā un no rīta pielec bet pēc 10 sekundēm noslāpst. Pielaižu atkārtoti uzreiz noslāpst un tā visu laiku.. Nodomāju varbūt degvielas filtrs aizgājis ciet - uzliku jaunu degvielas filtru piepumpēju sistēmu bet viss tas pats. Aukstu var pielaist rūc kādas 10 sekundes var pat uzdot gāzi un nerodas sajūta ka rītos dēl degvielas trūkuma bet pēc 10 sekundēm noslāpst. Atkārtoti darbinot uzreiz noslāpst. Testējot ar ķīnas ODB nekādas jaunas kļūdas neuzrāda. (pieļauju ka ķīnas odb ir mēsls un kko neuzrāda) Ko ieteiktu ar ko lai sāk un kur skatīties ?

Lietotāja Heyz... attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModeratorsTehniķis
Pievienojies: 15/10/2010
Atbildes: 3560

Kas ar spiedienu? Vai gaisu sistēmā?

Ford Focus 1999 - 1.6 Zetec-s...

Offline
Pievienojies: 29/06/2016
Atbildes: 4

īsti nezinu kādam spiedienam ir jābūt. ODB rāda ka kkads spiediens ir kad mašīna ir iedarbināta. Smile Rīt pa gaismu paprovēšu precīzi nomērīt. Par gaisu es pat nezinu filtru piedzinu pilnu -daudz reizes esmu piestartējis un auto momentā izslēdzas tāda sajūta kā kāds aizdedzi izlēktu- momentāli noslāpst. Parasti ja pietrūkst degviela tad gāzējot ir sajūta ka rij ciet un tas ir diezgan jūtams. Manā gadījumā kad auksts auto pielec varu uzgāzēt un ciet nerijas tas dažas sekundes. Un tad pēkšņi momentāli noslāpst. Vēl iedomājos varbūt bākā ir kāds siets uzsūkšanas trubai ? - Respektīvi kamēr filtrā ir degviela tikmēr rūc pēc līdz filtram nāk ar grūtībām ?

Offline
Pievienojies: 29/06/2016
Atbildes: 4

Uznāca siltais laiks un defekts pats no sevis pazuda - auto ir iedarbināms un viss strādā. Sāku apsvērt domu par to ka bāka bija pildīts dīzelims pirms lielajiem saliem iespējams parafinizējās un aizspieda kādu filtru tādejādi samazinot plūsmu un dzinējs vnk nomira dēļ degvielas trūkuma lai gan izpausmes bija ļoti dīvainas jo noslāpa momentāli. Katrā ziņā šis ir tik minējums pieliešu bākā pretsala piedevu un skatīšos kas notiek tālāk Laughing out loud

Lietotāja hecs7 attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrs
Pievienojies: 04/09/2014
Atbildes: 475

Ja sistēma būtu gaiss tu vinu tik vienkārši nepielaistu, būtu baigi ilgi jāzāģē kamē r pielec, |Un ja uz atkusii pazuda tad toč jāskatas kas bākā, vai arī kaut kur mēdz "masteri" ielikt papildus mazos filtriņus degvielas sistēmā kādā trubā.. tik nākamais īpašnieks par to bieži pat nenojauš,
vēl uz lielākiem mīnusiem tiek rekomendēts bākā turēt degvielu uz 2/3, lai pie saliem un nezināmas degvielas nenotiktu šadas šaizes.

Mondeo MK4, , 2.0TDCI, 103KW, bija (Focus MK2, 1.6TDCI)

Offline
Pievienojies: 29/06/2016
Atbildes: 4

Varu piebilst ,ka patreiz auto brauc un lec labi. Tiešām viss liecina ,ka siets bākā bija ciet un nepietiekami pienāca degviela no bākas līdz filtram. Noteikti kā būs iespējams vēršu vaļā bāku un skatīšos kas tur iekšā tad jau painformēšu arī jūs kā noris remonts .

Satura barotne
© 2017 Kloons. Drupal theme by Kiwi Themes.