Eļļa

2 replies [Pēdējais ziņojums]
Offline
Pievienojies: 06/07/2020
Atbildes: 1

Čau visiem. Tātad padalīšos ar info cik neaptēsts ir mans līgavainis. Man ir 2019.gada Ford Focus. Līgavainis sekojot Ford Focus aplikacijai pamanīja, ka eļļas līmenis ir nokrities uz 56%. Protams dzīvē neko pats nepārbaudīja. Muļķis. Pasūtīja eļļu netā. Pirmo kļūdu paspēju novērst- benzīnam gandrīz ielēja dīzelim paredzēto eļļu!! Otro reizi diemžēl nenoķēru. Pasūtīja sintētisko eļļu 5l un cik sapratu visu iegāza iekšā. Protams Ford aplikacija vēl joprojām radīja tos pašus 56%!!! Un viņš dzīvē protams eļļas līmeni nepārbaudīja. Sekas- nākošajā rītā brauca uz darbu, pa izpùtēju sāka nākt ārā balti dūmi, piestāja stāvlaukumā, noslāpēja mašīnu un vairs pielaist nevarēja. Izsauca servisu, bet dēļ visa stulbā vīrusa skatīsies tikai augusta sākumā. Tātad - saprotu, ka viņš ir muļķis un vairs neko nevar mainīt. Bet uz ko man vajadzētu būt gatavai šajā situācijā? Varbūt kāds zina. Cik traks remonts varētu būt? Mašīna stāv pie manas mājas līdz viņiem atbrīvosies brīva vieta priekš remonta augustā. Varbūt var to eļļu dabūt ārā kaut kā? Vai labāk neaiztikt? Paldies.

vs
Lietotāja vs attēls
Offline
ModeratorsMondeoTehniķis
Pievienojies: 24/03/2017
Atbildes: 579

Kristine wrote:
...Varbūt var to eļļu dabūt ārā kaut kā?...
Servisu bizņes ir auto ceļš uz kapiem. Dari pats! Dari ar prātu. Dari ar cieņu pret auto.

Lietotāja Kloons attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModeratorsTehniķis
Pievienojies: 17/07/2013
Atbildes: 1515

Ajajaj. Par visu pēc kārtas.
1) Tas nav eļļas līmenis, bet eļļas "kvalitāte", dzīves cikls. 56% nozīmē, ka eļļas resurss ir vēl 56%. Respektīvi eļļa būs jāmaina pēc vēl apmēram puses nobraukuma.

2) Mūsdienās Dīzeļa/Benzīna eļļa ir samērā līdzīgas. Jā ir parametri kas atšķiras, bet vienu eļļas maiņu izvilks bez problēmām.

3) Ielejot 5L neskatoties - Tas motors ir pilns līdz lūpai ar eļļu. Sekas - ventilācijas trubas piedzītas pilnas ar eļļu.

4) Ko darīt: Aizbraucam uz servisu, nomainam eļļu + nometam eļļas maiņas skaitītāju, lai tas rāda 100%. (servisnieki zinās). Vēlams izmazgāt visas gaisa trubas, lai tur vairs nebūtu eļļa.

5) Sekas:
a) 90% iespēja. Aizmirstam par šo negadījumu, kā par nelāgu sapni. pārsimt km vēl padūmos motors, kamēr apēdīs lieko eļļu ieplūdes sistēmā un viss būs ok. Smieklīgs stāsts iz dzīves saviesīgos pasākumos.
b) 10% iespēja. Šausmu stāsti no servismeņiem, aprautas šāles, hidrotrieciens un citas nelaimes. Motoram pilns kapitālais remonts.

Focus MK2 2.0 MT - Violetta Kabrioletta
Focus MK1 2.0 AT USA - Baltā Pūce

Satura barotne
© 2017 Kloons. Drupal theme by Kiwi Themes.