Sveiki!
Ford focus 2009 1.6 tdci 80kw
Dzinejs saka iet raznosa bet man sanaca vinu noslapwt apmeram pie 4k apgriezieniem.
Normali nokupeja, izgaja dumu makonis no izputeja un dzineja.
Nodega visas 4 sprauslas, aizliets karteris un radiators, nezinu ka ir ar izputeju vai nav bojats dpf ari.
Doma mainit ir dzineju, jautajums kadi dzineji man der? Meklet viens pret vienu tadu pasu vai varu likt ari citu?
Kadas ir aptuvenas izmaksas nomainit dzineju? Auto pardot ari nevaru kamer nav sataisits, bet ja sataisisu tad jau nav tolks vinu pardot?




Jaunākie komentāri
pirms 12 nedēļas 1 diena
pirms 1 nedēļa 2 dienas
pirms 1 gads 3 nedēļas
pirms 1 gads 1 nedēļa
pirms 1 gads 45 nedēļas
pirms 2 gadi 1 nedēļa
pirms 2 gadi 8 nedēļas
pirms 2 gadi 8 nedēļas
pirms 2 gadi 8 nedēļas
pirms 2 gadi 9 nedēļas