Labdien!
Problēma sekojoša:
Dotot ilgstoši virsū ~200-300m (izteikti aukstam, kad tiko pārslēdzies uz gāzi, bet ne tikai), izspiežot sajūgu, apgriezieni krītas, līdz auto noslāpst. Ja neber virsū, un ietur vienmērīgu ātrumu - neslāpst. Atkārtoti piestartējot, apgriezieni lēkā, ir tendence noslāpt. Tagad vēl arī startējot uzreiz noslāpst, lai tā nenotiktu - jāuzgāzē. Respektīvi situācija pasliktinās.
Biju vedis uz vairākiem servisiem, taisījis diagnostikas, ''parastie'' saka: brauc pie gāziniekiem, gāzinieki visu samainīja, diagnosticēja, neko neizlaboja
Pēdējais eksperts teica: ''brauc kamēr vari!'', ko arī daru.
Ja ir kāds zinošs, labprāt uzklausītu.






Jaunākie komentāri
pirms 12 nedēļas 2 dienas
pirms 1 nedēļa 3 dienas
pirms 1 gads 3 nedēļas
pirms 1 gads 1 nedēļa
pirms 1 gads 45 nedēļas
pirms 2 gadi 1 nedēļa
pirms 2 gadi 8 nedēļas
pirms 2 gadi 9 nedēļas
pirms 2 gadi 9 nedēļas
pirms 2 gadi 10 nedēļas