Drošības un konfidencialitātes politika

Sakarā ar jaunajām normām, ieviestas šādas korekcijas lietotāja datu glabāšanā un neaktīvo lietotāju dzēšanā.
1. Lietotāji, kas ir reģistrējušies, bet nav iegājuši savā profilā ilgāk par 2 mēnešiem - tiek dzēsti
2. Lietotāji, kas ir reģistrējušies un iegājuši forumā ar savu profilu, bet nav neko nekad komentējuši/rakstījuši un nav arī vairs iegājuši ilgāk par 1 gadu - tiek dzēsti
3. Lietotāji, kas ir reģistrējušies, iegājuši forumā ar savu profilu un ir komentējuši/rakstījišu, bet nav neko darījuši senāk kā par par 3 gadiem - tiek dzēsti (par foruma tēmām - visdrīzāk arī tāpat, bet ne automātiski - ja interesanta tēma, tiek atstāta, bet anonīmi).
4. Informācija par lietotājiem, kas ir reģistrējušies kluba pasākumiem/ aptaujām un citām aktivitātēm tiek uzglabāta ne ilgāk par 3 mēnešiem, vai līdz aktivitātes beigām.

5. Par sīkdatnēm:

Kas ir sīkdatne?
Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz Jūsu datoru vai mobilo iekārtu tīmekļa vietnes apmeklēšanās laikā un ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājas lapu vai uz citu mājas lapu, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājas lapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestādījumus vai uzlabot lietotāja ērtības. Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org.

Kā mēs sīkdatnes izmantojam?
Focus-Club tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai tīmekļa vietne atcerētos:
Vai esat jau atbildējies uz uznirstošo aptaujas jautājumu (-iem) (lai tad šo jautājumu logu vairs Jums nerādītu);
Vai esat jau piekritis tam, ka mēs šajā vietnē izmantojam sīkdatnes.

Google Analytics
Focus-Club tīmekļa vietnē ir uzstādīts "Google Inc" izveidotās programmas "Google Analytics" veidotās sīkdatnes. "Google Analytics" sīkdatņu izmantošanas mērķis ir Focus-Club tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošana un satura pielāgošana lietotāju vajadzībām. Plašāk par "Google Analytics" pakalpojuma sniegšanas noteikumiem var iepazīties mājaslapā http://www.google.com/analytics/terms/us.html.

Ja Jūs vēlaties, lai Focus-Club neiegūst informāciju par Jūsu aktivitātēm Focus-Club tīmekļa vietnē, Jums jāakavizē Google Analytics Opt-out Browser Add-on (https://support.google.com/analytics/answer/181881) papildrīks. Šis papildrīks sazinās ar Google Analytics JavaScript (ga.js), lai norādītu, ka dati par attiecīgo interneta vietnes apmeklējumu nav jāsūta uz "Google Analytics".

Kā izslēgt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāk lasiet šeit: aboutcookies.org. Jūs varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Jums manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet tīmekļa vietni, un turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies.

6. Par e-pastiem - nekad nekas ļaunāks par paroles atgādinājumu vai jaunu reģistrāciju uz turieni netiek, netika un netiks sūtīts.
Ar laiku ieviesīsīsim papildus formu news listei, ja nu kādam lauž ienākt forumā un apskatīties kad nākamais lielais pasākums.

© 2017 Kloons. Drupal theme by Kiwi Themes.