Mondeo 2,5 V6

10 replies [Pēdējais ziņojums]
Anonīms lietotājs

Sveiki, varbūt kādam ir interese par Amerikāņu muskuļiem!

http://foto1.inbox.lv/gatis.grass/02-12-2017/rsz-img-0018.jpg

Lietotāja Kloons attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModeratorsTehniķis
Pievienojies: 17/07/2013
Atbildes: 1637

No aizmugures pēc subāra izskatās Smile

Focus Electric 2017 - Baltā Bulta

Lietotāja toms_a attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsMondeo
Pievienojies: 31/10/2016
Atbildes: 188

Nezinu vai Kviesis pats tirgo to auto vai arī kādam palīdz, bet man pēc kādas 10-tās reizes apnika minēt mašīnas numuru. Laughing out loud

Paspēlēju CSI un izsaku minējumu, ka VNZ varētu būt cipari 2854, 2804, 2054. Laughing out loud

Ford Mondeo 2.0 TDCI Mk4

vs
Lietotāja vs attēls
Offline
ModeratorsMondeoTehniķis
Pievienojies: 24/03/2017
Atbildes: 585

+1 par numuru. Iespējamie interesenti noteikti gribētu zināt, vai maisā rūc kaķis, vai citāds lops Smile

Servisu bizņes ir auto ceļš uz kapiem. Dari pats! Dari ar prātu. Dari ar cieņu pret auto.

Kviesis (nav pārbaudīts)

HH2034

vs
Lietotāja vs attēls
Offline
ModeratorsMondeoTehniķis
Pievienojies: 24/03/2017
Atbildes: 585

Šis ir Mk2 Mondeo (1996-2000) sedans ar 24 vārstu V6 (laikam 170ZS-125kW ar kodu SEA). Šis nav īsti amerikāņu, nav Ford Contour.

Viena līdzīga auto, kurš nezināmu iemeslu dēļ vairs nedevās uz 2017.gada apskati, četru gadu (2010-2014) dienasgrāmata Latvijas apstākļos - http://www.burnout.lv/forums/viewtopic.php?f=18&t=12476. Pa diagonāli no dzinēja viedokļa:
3.lpp un https://www.youtube.com/watch?v=2K2TTTo6vIk - bez zeķubiksēm no mājas ārā neejiet! Big smile
6.lpp. un https://www.youtube.com/watch?v=vUfWe1GGfwE - neizsekoju, kā un vai atrisināja.
8.lpp. zondes un tukšgaita.

Svarīgākās dzinēju lietas - augšgalā šeit http://www.talkford.com/community/forum/496-v6-petrol-engines-mk1mk2-mondeo/

Servisu bizņes ir auto ceļš uz kapiem. Dari pats! Dari ar prātu. Dari ar cieņu pret auto.

vs
Lietotāja vs attēls
Offline
ModeratorsMondeoTehniķis
Pievienojies: 24/03/2017
Atbildes: 585

Kvieša bildēs ir reta fīča - aizmugurējā slota. Mk2 sedaniem parasti nav. Līdz šim domāju, ka tāda bija tikai retiem Mk2 V6 RHD sedaniem Japānas tirgum (smaga bilde).

Servisu bizņes ir auto ceļš uz kapiem. Dari pats! Dari ar prātu. Dari ar cieņu pret auto.

Kviesis (nav pārbaudīts)

Rūc labi, vārsti OK! Ne tik skaļi kā subaru, bet man nav ne jausmas kā ''nepārveidots'' subaru rūc. Bet toč ir klusāks. Subaru man nav gadijies pa kājām-ja gadīsies pateikšu ka nepatīk Big smile
Nav ne jausmas no kurienes slota un auto, un nav mans. Pabraucu pa brīvdienām=ir OK. Līdzīgs manam volvim, zirgi un motora lielums tas pats, ādas beņķi ar apsildi, bet
ford nozīme priekšā. Ā vēl atliek gāzi implantēt!
+ ka kapots nav jāver ar atslēgu kā fokusam Beer

Conqueror (nav pārbaudīts)

tas ir pluss, ka vāku var atvērt tikai ar atslēgu

Kviesis (nav pārbaudīts)

400 eiro?!

Kviesis (nav pārbaudīts)

Tēma slēgta.

Satura barotne
© 2017 Kloons. Drupal theme by Kiwi Themes.