Motora maiņa

15 replies [Pēdējais ziņojums]
Anonīms lietotājs

Sveiki! Nesen iegādājos jaunu mašīnu ford focus 1.6 benzīns - gāze 1999. gada. Pēc nobrauktiem 300 km manāmi kritās eļļas līmenis. Man ieteica mainīt motoru un ka varot ielikt 1.8. Vai kāds ir mainījis motoru uz lielāku tilpumu un varbūt kāds zin kādas ir iespējamās problēmas?

Lietotāja Heyz... attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModeratorsTehniķis
Pievienojies: 15/10/2010
Atbildes: 3566

Lētāk būs izjaukt dzinēju ( un drošāk(jo nopēkrot vietā jau ar nezināsi vai need eļļu)) un nomainīt eļļas gredzenus. Ja jau krītas eļļa. Protams ja netek ārā uz zemes. Jo atrast 1.6 būs grūti. Es pats gaidaiju 1.5mēnesi
1.8 atrast var bet ja nemaldos viņiem kārba jau ir cita.
Bet ieteiktu vislaik sekot līdz līmenim. Jo dzinējs jūtīgs. Šāles apraus.

Ford Focus 1999 - 1.6 Zetec-s...

skice772 (nav pārbaudīts)

Neieteiktu likt 1.8 iekšā. Ne tur baigi jaudas, ne baigi ekonomijas. degvielas patēriņš 7,5 - 8,0 kombinētais. un motora telpu arī aizņem vairāk kā 1.6. Piekļūšana, piemēram , pie startera ir vienkārši vāks.

Raitis.Kikusts (nav pārbaudīts)

Mans viedoklis ka nomainīt jau var, bet jārēķinās ar papildus izmaksām, jo 1.6 un 1.8 nav bolt on, labāk nomainīt uz to pašu 1.6. Bet sākumā es apskatītu vius apkārt, jo biežāk gadās ka ir kāda tece piemēram vārstu vāka blīvē vai kkur citur.

Vai darbinot ir zili dūmi? vai normāla benzīna smaka? Cik ātri krītās eļļas līmenis? litrs uz 2000 km vai litrs uz 100 km?

Lietotāja Heyz... attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModeratorsTehniķis
Pievienojies: 15/10/2010
Atbildes: 3566

Raiti man bij vecajam dzinējam ka uz 300km rija 1L apmēram. Bez dūmošanas. Bet kā jau tu teici lētāk tiešām būs meklēt vainu. Jaukt ārā un mainīt detaļās.

Ford Focus 1999 - 1.6 Zetec-s...

Lietotāja Kloons attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModeratorsTehniķis
Pievienojies: 17/07/2013
Atbildes: 1637

Saprātīgāk ir Gredzenu + eļļas gumiju maiņa un pa ceļam visu ko var nomainīt - gandrīz kapitālais remonts.
1.8 un 2.0 motoram nāk izplūde priekšā... daudz detaļas jāmaina + dzinēja vadība...
1.6 motors šrotos ir deficīts un nekad nezini ko nopirksi...

Visdrīzāk ieķīlējuši eļļas gredzeni...

Focus Electric 2017 - Baltā Bulta

Dālderis1967 (nav pārbaudīts)

Sveiki!Nomainīju fokusam 1999.gada. 1.8tdi 66kw dzinēju pilnībā ieliku visu no citas mašīnas,bet tagad nevar idarbināt.Ko darīt tālāk?

Lietotāja Heyz... attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModeratorsTehniķis
Pievienojies: 15/10/2010
Atbildes: 3566

Smadzenes atstāji savas vai donora ieliki? Ja atstāji vecā dzinēja tad pilnīgi iespējams ka viņš sprauslas neredz utt. Sprauslas jāapmāca. Vai liec vecās sprauslas. Dīzelim nav tikai pārmet un brauc. Daudz nianses kuras jāzin.

Ford Focus 1999 - 1.6 Zetec-s...

Lietotāja JānisK attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrs
Pievienojies: 07/09/2015
Atbildes: 774

Tdi taču parastās sprauslas.
Vainai jābūt citur.

Focus 1999.gada 1.8DI
Tranzist Connect 2011.gada 1.8 66kw

Lietotāja Kloons attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModeratorsTehniķis
Pievienojies: 17/07/2013
Atbildes: 1637

Benzīna vietā ieliki dīzeli Shock
Tur tak visa degvielas sistēma, vadi, kompis, kārba uhhh... traks cilvēks.

Tagad pie datora klāt un skaties, ko rāda kompis - kādas kļūdas, kas trūkst.
Vadības bloku 100% jāņem tad no donora.

Focus Electric 2017 - Baltā Bulta

Lietotāja Heyz... attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModeratorsTehniķis
Pievienojies: 15/10/2010
Atbildes: 3566

Kaspar. Šis ir cits gadījums. Benzīnieks bij tēmas sākumā.

Ford Focus 1999 - 1.6 Zetec-s...

Lietotāja Kloons attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModeratorsTehniķis
Pievienojies: 17/07/2013
Atbildes: 1637

Ooops Smile
Tik un tā pie datora un tad jau skatās...

Focus Electric 2017 - Baltā Bulta

Dālderis1967 (nav pārbaudīts)

Dzinēju ieliku tādu pašu dīzeli kāds bija 1.8tdi

Lindux1504 (nav pārbaudīts)

Pagaidām patēriņš ir 1l uz 1000 km. Tosols nezūd. Dūmi daudz, baltā krāsā, smaka nav ļoti izteikta (vienādas pazīmes gan uz benzīna, gan uz gāzes). Tagad sāk rasties jaunas ķibeles- startējot uz benzīna neuzņem vajadzīgos apgriezienus, ātri nestartējas. braucot ar benzīnu no sākuma rīstās, kad uzsilt aiziet labi. Nevar saprast vai sūkņa vaina, vai kādam relejam...

Lietotāja Kloons attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModeratorsTehniķis
Pievienojies: 17/07/2013
Atbildes: 1637

Sūknim iespējams blīvītes tutū - piesūc gaisu.

Focus Electric 2017 - Baltā Bulta

Dinārs (nav pārbaudīts)

Ford Focus 1999 gada 2l benzīns .Nesen mainīju zobeni servisa uz Narvas 4,un nemākuli salocīja 6 vārstus . Nomainīju uz citu galvu un vārstus,bet klab nedaudz iespējams kompensatori.Bet lieta tāda ka pazūd tosols un pa izputēju nāk ara balti dūmi vai tvaiks. Ella nezūd. sveces sausas normālas. Ko iesakāt ko darīt. Whatsappa 28831604 varat uzsūtīt kādu ideju. Paldies jau iepriekš veči.

Satura barotne
© 2017 Kloons. Drupal theme by Kiwi Themes.