Sveiki,
Radusies problēma ar Ford Mondeo Duratec HE 2.0 2002 gads apmēram 190k KM eļļa Mobil 5w30
Motors ēd eļļu apmēram 1L uz 1000 km. Noplūdes motortelpā nav, nedūmo, kompresija visos cilindros vienāda, jauda zudumu nav, lec pie jebkuras temperatūras.
Ziemā eļļas patēriņš daudz mazāks. Nezinu kā to varu izskaidrot!
Biju iebraucis servisā viņiem izdevās dabūt no mašīnas ārā dūmu mākoni turot aukstu motoru uz pāris sek redlinā.
Serviss kurā taisu auto negrib krāmēties ar motoru tāpēc vēršos pēc padoma pie Jums, kas varētu būt par vainu (vārstu gumijas, gredzeni?) , cik varētu izmaksāt un vai šeit ir kāds kas nodarbojas ar Ford motoru remontu ?
Paldies ! 





Jaunākie komentāri
pirms 12 nedēļas 2 dienas
pirms 1 nedēļa 3 dienas
pirms 1 gads 3 nedēļas
pirms 1 gads 1 nedēļa
pirms 1 gads 45 nedēļas
pirms 2 gadi 1 nedēļa
pirms 2 gadi 8 nedēļas
pirms 2 gadi 9 nedēļas
pirms 2 gadi 9 nedēļas
pirms 2 gadi 10 nedēļas