1.8 TDDI 60 kw, 90 ps

16 replies [Pēdējais ziņojums]
Anonīms lietotājs

Nopirku D-pili auto placī 'sevian'FORD FOCUS 2000.g. 1.8 TDDI 60 kw, 90 ps ar jaunu TA un ciešamu vizuālo par 1500 eur. vel bija jāpērk ziemas riepas (nopirku GT par 250 eur ). Tā nu lūk esmu nobraucis ap 600 km iskatās ka paliels patēriņš 7 sanāk ja ne pat vairāk. Bet pāris dienas atpakaļ braucot pa pilsētu mašīna noslāpa un vairs nelec. Pildos lukoila. Degviela pienāk, pat mēģināts pa taisno vienot, izskatās ka sūknis nešancē (nodot degvielu uz sprauslām). Šodien noņēmam degvielas sūkni, kas nebija tik vienkāŗši. Rīt meklēšu D-pilī, kas tādu sūkni pārbauda un remontē.
Šodien radās man jautājums - virs pulksteņa ir sarkana diode, kad mašīnu noslāpē, tad tā diode mirgo, jautājums ir tads - diode mirgo saitīta ar kādu "cipa" signalizāciju ar atslēgas imobilaizeru, vai vispār tāds imobilaizers ir ?

Lietotāja JānisK attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrs
Pievienojies: 07/09/2015
Atbildes: 774

Sveicam pulciņā!

Focus 1999.gada 1.8DI
Tranzist Connect 2011.gada 1.8 66kw

Lietotāja Heyz... attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModeratorsTehniķis
Pievienojies: 15/10/2010
Atbildes: 3566

Sveiciens Laughing out loud cerams ka ne augstpiediena suuknis tad vari aizmirst par fokusu

Ford Focus 1999 - 1.6 Zetec-s...

martiny (nav pārbaudīts)

Kur tu atrak biji butu pardevis savejo. 1200euro ar diviem komplektie riepam magnetola pioneer un originalais neoni pie kajam ka ari durvis logo apgaismojumi un kaut ka taa. Ja paterins tev vinam drausmigs. Man ar smagu kaju tads paterins. Bet pratigi braucot 5l. Un tev vinam ir 66kw ar 90 zirgiem.

Ja izskatas ka augstspiediena suknis streiko. Drosi vien elektronika nojuka.

Fordfocus3 (nav pārbaudīts)

Droši ziņo ja spiedina regulators aizgaja, man ir pilnīgi jauns iepakojuma.

PatronLV (nav pārbaudīts)

PatronLV wrote:
Nopirku D-pili auto placī 'sevian'FORD FOCUS 2000.g. 1.8 TDDI 60 kw, 90 ps ar jaunu TA un ciešamu vizuālo par 1500 eur. vel bija jāpērk ziemas riepas (nopirku GT par 250 eur ). Tā nu lūk esmu nobraucis ap 600 km iskatās ka paliels patēriņš 7 sanāk ja ne pat vairāk. Bet pāris dienas atpakaļ braucot pa pilsētu mašīna noslāpa un vairs nelec. Pildos lukoila. Degviela pienāk, pat mēģināts pa taisno vienot, izskatās ka sūknis nešancē (nodot degvielu uz sprauslām). Šodien noņēmam degvielas sūkni, kas nebija tik vienkāŗši. Rīt meklēšu D-pilī, kas tādu sūkni pārbauda un remontē.
Tad izrādās pa D-pili nav kas tādus degvielas sūkņus skatās un taisa (sūnu ciems). Dabūju pie brāļiem leišiem lietotu sūkni pa 155 eur. Utenas šrotā un tas tika uzstādīts. Rezultāts - dimba, mašīna kā nelēca tā nelec. Dabūju labu mācību taisīt kau ko bez diagnostikas. Zaudēju ap 200 eur. gandrīz 4 darba dienas un rezultāta nekāda.

Lietotāja Heyz... attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModeratorsTehniķis
Pievienojies: 15/10/2010
Atbildes: 3566

Ko noziimee nelec? Sisteema gaiss ir vina arii neleks kamer gaisu nedabusi aaraa. Ja jus to ptotams neizdarijat. Ja izdarijat tad baigi ozz pec augstpiediena suukna. Kaut labak uztaisi diagnostiku domaju ka to jau D-pilii var izdariit.

Ford Focus 1999 - 1.6 Zetec-s...

martiny (nav pārbaudīts)

Sitie dizeliem ir gruti sistema degvielu dabut var pat 15min paiet griezot dzineju kamer sasuks degvielu. Un negribu ticet ka suknis atkal pa galam. Vajadzeja uz pasvelas srotu braukt. Tur tocna ir ejosi sukni un pa letam naidam

PatronLV (nav pārbaudīts)

Kurā vietā , tas šrots atrodas?

martiny (nav pārbaudīts)

Nosaukums stotam UAB FRANCCAR
Adrese: mūšos g. 22 G, pasvalys
Tel nr : +370 67740676

zuja (nav pārbaudīts)

Visas rezerves daļas no Focus 66 kw . Rīga ,Skaistkalnes iela
Sūknis 140 eur

Tel 26718870

PatronLV (nav pārbaudīts)

Sen jau nebiju rakstījis, par mašīnu tiku galā. Vārdu sakot - augstpiediena suknim galvā rezistors pa pipelēm aizgāja. Kauņā pa 120 eur sataisīja. darbs 70 eur. un kurjers pa sūkņa vesšanu paņēma 50 eur. Un galvenais, kur man nevarēja iepriekšējie meistari sataisīt, viņu kasjakus sataisīja klāt 80 eur. Tas sūknis ko lietuva nopirku Utena 155 eur. samaksāju - nestrādā. Kopumā esmu izmetis ar visām braukakšanām 600 eur. Secinājums - nebrauciet uz krūmu servisiem. Varut kāds zina kur taisa pilno diagnostiku, man vajag zināk kāds mašinai ir aizdedzes leņķis sūknim. (ceru ka tas tā saucās).
P.s. nepērciet lieotus sukņus ja plundžers labs, ja Fokusiem ir slimība ar tām galvām, labāk uztaisīt un pie tam dot garantiju.

zuja (nav pārbaudīts)

Dīzeļcentrs Bukaišu 3 . ....tikai un vienīgi! Samaksāsi vairāk ,kā krūmu servisā,bet vienreiz! Nav nekādu personīgu interešu reklamēt,bet tāds ir mans secinājums!

PatronLV (nav pārbaudīts)

Nebiju kādu laiku forumā un nesanāca sarakstīt tā laika nebūšanas. Vārdu sakot to sūkni kur Lietuva restaurēja (originālo mašīnas) man pēc pusgada kaut kas sajuka pazuda vilkme pat uz kalna nevarēja uzbraukt, tākā bija agrak pirkt lielots cits sūknis to ar leiši sataisīja uz mašinas uzliku un nekas neiet. Izrādās, ja manina sūkni ir jāvelk uz kompi piešut kompim sūkni.

Lietotāja Heyz... attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModeratorsTehniķis
Pievienojies: 15/10/2010
Atbildes: 3566

taapat ka sprauslas

Ford Focus 1999 - 1.6 Zetec-s...

FU8584 (nav pārbaudīts)

Un vismaz lielākai tehnikai atjauno uzreiz abus!
Par 'šūšanu' neizteikšos tik vienkāršam motoram-tikko ieliku remontētu sprauslu 2,0 TD4 dīzelim-Mehs neko neteica par PC "šūšanu". Auto strādā priekš sava gada un nobraukuma ļoti OK.

PatronLV (nav pārbaudīts)

Kad uzlikam jauno sūkni nevarējām iedarbināt, viss bija ok gan sprauslas, metkas, bet neleca un ari meēginājām ar vilkšanu, tad uz diagnostiku kruto aizvilkām, čalis pačimirējās un viss bija ok. Fordiem šitāda bēda ja maina sūkņus, bet audi vispar pat to kas stāvējis uz mašīnas ja atvieno, tad uzreiz uz kompi.

Satura barotne
© 2017 Kloons. Drupal theme by Kiwi Themes.