Dzinēja noklaudzēšana.

16 replies [Pēdējais ziņojums]
Anonīms lietotājs

Labdien.
Ir man FORD FOCUS 1,8 TDDI 66 kwat. 2000 gada. Problēma sekojoša bija pirmais nopietnākais sals un man kaut kā ļoti lēni uzsilst dzinējs. Paziņa ieteica pabraukt ar otro pārnesumu uz lielākiem apgriezieniem. Kādu kilometru pabraucu normāli un tad kādus 2-3km iekurināju uz 4000 - 4500 apgriezieniem. Mototrs uzsila līdz darba temperatūrai, bet pēkšņi iedegās motora eļļas lampiņa un motoram parādijās dīvains troksni kaudzošs. Nometu gāzi apstājos un pēc mirkļa mašīna noslāpa. Izkāpu apskatījos zem mašīnas eļļka nekur netek, apskatījos līmeni no šrupa kūpēja unnevarēja saprast kas ar eļļu, mazliet nogaidīju un pārbaudīju eļļa bija līmenī. Mēģināju iedarbināt mašīnu, tā pielec bet tūlīt arī noslāpst ar klaudzienu.
Vai kāds man var pateikt, kas notika ar dzinēju un vai man to vispār atmaksājas remontēt, vai arī meklēt dzinēju kādā šrotā.

martiny (nav pārbaudīts)

gudrs tev tas čoms Laughing out loud autinam zobsiksna bija mainita? ka atļavies šitā spīdzināt! autiņš ja nav uzsilis nekad nedod grīdā līdz max rpm. (tas būtu tas pats ka pie zobarsta tev zobu rautu bez narkozes)= nu apmēram tā.
Moška zobene pārleca. dzesesanas skidruma patraboka nav ella paradijusies? grūdi spriest. izstāsti vairak ja ir ko vel stāstīt, cik ilgi vins padarbojas?

es domaju ka šāles esi aprāvis, eļļas sūkņa defekts.

Ja termostats pie vainas, nevajag tak dzineju kaut nost. Man tieši tas pats ar uzsilsanu = termostats vainīgs.

Colts (nav pārbaudīts)

Zobeni mainīju kaut kur gadu atpakaļ. Zinu, ka nevajadzēja iekurināt, bet nu ko tad vairs. Par cik tas notika būtībā 2 stundas atpakaļ tad daudz neko papētijis neesmu. Man visu laiku ik pa laikam eļļas lampiņa nomirgoja,bet nu līdz šim šaizes nebija. Un uzsilis jau arī autiņšnebija pabraucukautkādas piecas min pirms iekurināt. Bet nobruka, kad motors bija darba temperatūru sasniedzis.
Cik saprotu remontēt neatmaksājas, jāmeklē cits dzinējis, bet kā zināt vai tas nav nokauts?

Colts (nav pārbaudīts)

Varbūt ir zināms cik pliks darbs maksā motora maiņai.

Lietotāja Heyz... attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModeratorsTehniķis
Pievienojies: 15/10/2010
Atbildes: 3566

Es teiktu meklee jaunu masinu. Un velams ne diizeli Big smile mans viedoklis. Dzineju vari pats nomainit nav sarezgiti. Dienas darbs ar aliniem. Donors noteikti maksas ap 200€ plus darbs apmeram tik pat

Ford Focus 1999 - 1.6 Zetec-s...

Lietotāja Heyz... attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModeratorsTehniķis
Pievienojies: 15/10/2010
Atbildes: 3566

Ja esi saales apraavis tad noteikti arii klokjvaarpsu saliecis. Motors neremontejams.

Ford Focus 1999 - 1.6 Zetec-s...

Colts (nav pārbaudīts)

šitas bija man pirmais dīzelis, nobraucu četri gadi un teikšu problēmu nebija, ar bendzīniekiem man iepriekš bija daudz vairāk problēmu, bet tas laikam kā paveicas.
Tagad lielais darbs priekšā dabūt donāru.

Lietotāja Heyz... attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModeratorsTehniķis
Pievienojies: 15/10/2010
Atbildes: 3566

Ja atmina nevil tad tddi ir retums. Daudz vairak ir tdci

Ford Focus 1999 - 1.6 Zetec-s...

Fordfocus3 (nav pārbaudīts)

Jaa, bet dzinejs iznemot varstu vaku 1:1.

Lietotāja Heyz... attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModeratorsTehniķis
Pievienojies: 15/10/2010
Atbildes: 3566

Tad jau sit savejo gaisaa. Bet lai cilveks parbaida servisa kas tiesi pie vainas. Nav jau maaksla sastaastit te neredzot un nedzirdot.

Ford Focus 1999 - 1.6 Zetec-s...

Colts (nav pārbaudīts)

šodien mēģināju pielaist. Motoru griež, pielec, bet uzreiz slāpst.
Pazvanījos motori arī ir pieejami,ar 180 sākot. Cik diez motora maiņa, virs 200 aizsitīs?

busbedijs (nav pārbaudīts)

Gan jau ka maiņa normālā kantorī virs 300 aizsitīs, plus vēl nezini kādu nopirksi. Diemžēl.

Fordfocus3 (nav pārbaudīts)

Bet ja lec, neizklausas pec dzineja...

Lietotāja Heyz... attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModeratorsTehniķis
Pievienojies: 15/10/2010
Atbildes: 3566

Dzinejs var lekt ja saales aprautas

Ford Focus 1999 - 1.6 Zetec-s...

Fordfocus3 (nav pārbaudīts)

Jā, bet vai uzreiz slaptu nost.

martiny (nav pārbaudīts)

jā, jo kīlē nost šāles. Var jau pamēģināt, šādi laid klāt un dod grīdā gāzi līdz 2500-3000 rpm ja atrāk ka parasti noslāpst tad 100% sales.

zuja (nav pārbaudīts)

160 eiras. Ja vajag,varu nosūtīt mehāniķa nr.

Satura barotne
© 2017 Kloons. Drupal theme by Kiwi Themes.