Ceļas eļļas līmenis!

16 replies [Pēdējais ziņojums]
Lietotāja JānisK attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrs
Pievienojies: 07/09/2015
Atbildes: 774

Čau visiem!
Tikko iegādātajam mk1 1,8 DI pamaniju ka eļļa virs maksimuma.
Ar šprici nosūcu aptuveni 0.6l, piefiksēju eļļas un antifrīza līmeni. Uzsildiju dzinēju un nobraucu 10km. Pa nakti dzinējs atdzisa, antifrīza līmenis saglabājies, eļļa par 0,5cm augstāk.
Aizdomas uz dīzeļdegvielu! Kā pārbaudīt kas tur tek iekšā? Un caur kurieni?
Palīdziet,lai līdz kluba dz.d. būtu ar ko tikt uz Jelgavu!

Focus 1999.gada 1.8DI
Tranzist Connect 2011.gada 1.8 66kw

Lietotāja Heyz... attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModeratorsTehniķis
Pievienojies: 15/10/2010
Atbildes: 3566

Vai nu dzesesanas skidrums tiek ieksaa bet tad putotos ella. Bet par degvielu nezinu. Priecaajies ka ella rodas nevis zuud. Joks Big smile

Ford Focus 1999 - 1.6 Zetec-s...

Lietotāja JānisK attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrs
Pievienojies: 07/09/2015
Atbildes: 774

Neputojas eļļa un antifrīzs nezūd!Ja būtu antifrīzs, būtu jārauj nost galva un jāmaina galvas blīve( varbūt jāslīpē/jāmaina galva)
Bet ja tā ir dīzeļdegviela?

Focus 1999.gada 1.8DI
Tranzist Connect 2011.gada 1.8 66kw

pelmenis (nav pārbaudīts)

Pārbaudīt... Hmm... Galējā variantā eļļa smirdēs pēc dīzeļa Smile Un viskozitāte būs kā ūdenim Laughing out loud
Tīri pēc loģikas, dīzelis eļļā var nonākt vienīgi dzinējam darbojoties.
Līdz ar to 5mm līmeņa celšanos var norakstīt uz nostāvēšanu, kad beidzot viss līdz galam satek savās vietās.
Jāpapēta ilgākā laika posmā. Nostādini precīzi, nosūc, nostādini, atzīmē. Un tad skaties vēlreiz.

Lietotāja JānisK attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrs
Pievienojies: 07/09/2015
Atbildes: 774

Padzenāju vēl auto pa Rīgu, gaidu kad atdzisīs un viss nostāsies, vēlāk vēl iešu čekot līmeņus!

Focus 1999.gada 1.8DI
Tranzist Connect 2011.gada 1.8 66kw

neticigaistoms (nav pārbaudīts)

Man iepriekš 2.0 TDI passatam bija tāda problēma... Pirmajā reizē, kad sāka celties līmenis palīdzēja sprauslu gredzenu un blīvgumiju maiņa. Līdzēja kādiem 2000 km. Mainot meistars ieraudzīja, ka izdilušas sprauslu sēžas, visticamāk, ka pēc tam tā arī bija galvenā vaina...

martiny (nav pārbaudīts)

pelmenis wrote:
Pārbaudīt... Hmm... Galējā variantā eļļa smirdēs pēc dīzeļa Smile Un viskozitāte būs kā ūdenim Laughing out loud
Tīri pēc loģikas, dīzelis eļļā var nonākt vienīgi dzinējam darbojoties.
Līdz ar to 5mm līmeņa celšanos var norakstīt uz nostāvēšanu, kad beidzot viss līdz galam satek savās vietās.
Jāpapēta ilgākā laika posmā. Nostādini precīzi, nosūc, nostādini, atzīmē. Un tad skaties vēlreiz.

brīnmi nekādi. dīzelis var tika pa vairākām vietām karterī. Taču es neiesaku baigi braukāt ilgi, ja nu tiešām tā ir problēma, nevis tikai eļļas nenostāšanās. Ja pēkšņi sāks vairāk dzīt karterī iekšā tad jau aizraus kartera ventilāciju vai sliktākajā gadījumā noraus virzuļus. un vispār pāraudi vai kartera ventilācija ir vaļā.
un cik zinu ja eļļas līmenis ir bijis uzliets vairāk ka vajag tad tas ir daļējs rādītājs, ka eļļu ēd.

pelmenis (nav pārbaudīts)

Pasarg dies! Protams, ka ar tādu ilgi nebrauksi:) Bet vienkāršāi diagnostikai un saprašanai, ko tad darīt? Stulbi, piemēram, nomainīt eļļu un atkal saprast, ka līmenis tik tiešām ceļas.
Gaidam svaigas ziņas no JānisK.

Lietotāja Kloons attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModeratorsTehniķis
Pievienojies: 17/07/2013
Atbildes: 1637

Varianti:
1) Kāda sprausla čurā un aizlej stobru
2) Sprausla pie izslēgta motora netur spiedienu - kad startē motoru, nav ilgāk jāzāģē?
3) Totāli izdiluši virzuļa gredzeni, bet nu tad būtu daudz visādu pigoru klāt.

Pārbaudi, vai pie izslēgta dzinēja nekrītas degvielas maģistrāles spiediens.
Sprauslas uz stendu un tad jau redzēsi, kas notiek.

Mājas apstākļos benzīnam varēja izņemt sprauslas svaigā gaisā, pagriezt starteri un apskatīties kā smidzina. Par dīzeļvāgen nemācēšu komentēt.

Focus Electric 2017 - Baltā Bulta

martiny (nav pārbaudīts)

Dizelim ari ta var.

martiny (nav pārbaudīts)

Ellu vel nav jegas mainit kamer problema ir. Vel viena lieta ir ka gar augstpiediena sukna asi dod garam degvielu. Par cik motors ir ar kedi un siksnu. Kede piedzenas no klokenes uz sukni. Tur notirk ellosanas. Ja tur gar asi spiez garam degvielu tad ari karteris bus degviela.un pareizakais ari butu ka panem vinu pasmarzo jo ja dizelis bus klat to pamanisi pec smarzas. Un tad vismaz vienu soli saprasai busi tuvak.

pelmenis (nav pārbaudīts)

Quote:
1) Kāda sprausla čurā un aizlej stobru

Neies cauri šitais. Tad jābūt tādiem dūmiem, ka maz neliksies.

martiny (nav pārbaudīts)

pelmenis wrote:
Quote:
1) Kāda sprausla čurā un aizlej stobru

Neies cauri šitais. Tad jābūt tādiem dūmiem, ka maz neliksies.

Tiesi taa. Un darbiba bus stipri neregulara. Tapat var atmest ari variantu par nodilusiem gredzeniem, ar vienu norunu ja ellu need un nesit zilus dumus. Ja ta tas notiek tad vel ir pie vainas varsta kata gumijas un/vai galvas blive.

Lietotāja JānisK attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrs
Pievienojies: 07/09/2015
Atbildes: 774

Cerēsim, ka Pelmenim taisnība un tie 5mm bija uz nostāvēšanās principa. Eļļas līmeni piefiksēju uzreiz pēc atsūkšanas(gan jau nebija notecējis viss).
Nobraucu vēl 15km pa Rīgu, līmenis saglabājas iepriekšējais.

Iedarbinās bez problēmām gan silts gan auksts(nav ilgi jāzāģē)

Dūmu nav, dzinējs strādā vienmērīgi!

Gredzeniem nevajadzētu būt izdilušiem, nobraukums 168tk. Esmu gandrīz pārliecināts ka orģinālais.

Eļļu ostīju un nejutu ka būtu dīzeļa smaka.

Focus 1999.gada 1.8DI
Tranzist Connect 2011.gada 1.8 66kw

Lietotāja JānisK attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrs
Pievienojies: 07/09/2015
Atbildes: 774

Pagaidām likšu autiņu pie apmales, negribas dzinēju nokaut, brīvdienās gari gabali braucami.
Nākošnedēļ ķeršos atkal klāt un tad jau ziņošu par situāciju.

Focus 1999.gada 1.8DI
Tranzist Connect 2011.gada 1.8 66kw

Lietotāja JānisK attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrs
Pievienojies: 07/09/2015
Atbildes: 774

Pelmenim bij taisnība, tie 5mm radās uz nostāvēšanās principa.
Esmu nomainījis eļļu- līmeņa izmaiņas nav novērējamas.

Focus 1999.gada 1.8DI
Tranzist Connect 2011.gada 1.8 66kw

martiny (nav pārbaudīts)

Lieki sastresojies Smile labi ka tā.

Satura barotne
© 2017 Kloons. Drupal theme by Kiwi Themes.