1.8 apgriezieni

12 replies [Pēdējais ziņojums]
Anonīms lietotājs

Sveiki, man ir divas problemas, iespejams ka saistitas, iespejams kljudos.
1. Kad auksts motors, braucu, izspiezju sajugu un apgriezieni kaapj augshaa. Kad silts, viss kartiibaa.
2. Braucot un turot vienmerigi gazes pedali, motors turpina uznjemt atrumu kadu laicinju, pec tam parstaj. Tas pats uznjemot atrumu un atlaizjot pedali, vel kadas apm 2 sekundes turpina uznjemt atrumu. Tada sajuuta ka kkur kkas iekjeras. Nav tadas momentalas reakcijas.

Es ceru ka sapratat ko murgoju sheit Laughing out loud

Ford Focus 1.8 2001

Lietotāja Kloons attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModeratorsTehniķis
Pievienojies: 17/07/2013
Atbildes: 1637

Droseles sensors.

Atvieno viņu nost un patestē.

Vai arī piesūc gaisu caur vakuma trubiņām.

Focus Electric 2017 - Baltā Bulta

Raitis.Kikusts (nav pārbaudīts)

Varētu būt ka droseles vārsts aizaudzis un nedaudz ieklemmējas - to var viegli noņemt un ar karburatora tīrāmo līdzekli izpūst ārā visu kas tur ar gadiem uzkrājies.

aivis (nav pārbaudīts)

Kur mekleet droseles varstu un sensoru?

Raitis.Kikusts (nav pārbaudīts)

No gaisa filtra kastes iet truba, vainu pie gaisa filtra kastes vai pie paša dzinēja. ja atrastu sava dzinēja bildi tad parādītu tieši.

aivis (nav pārbaudīts)

Un kam janotiek atvienojot droselu sensoru?

http://images.apwcontent.com/is/image/Autos/sith265_is?wid=250&hei=250&D... - droseles sensors?

http://i.ytimg.com/vi/ZMa0nom1iwc/maxresdefault.jpg - droseles varsts?

Raitis.Kikusts (nav pārbaudīts)

Drosele izskatās tīra un nav ne vainas, mana doma bija nepaeriza. Jāgaida kloons viņš par sensoru izstāstīs.

Lietotāja Kloons attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModeratorsTehniķis
Pievienojies: 17/07/2013
Atbildes: 1637

Noņemot to sensoru būtu jāpazūd apgriezienu celšanās defektam, pie nosacījuma, ja pie vainas ir šis sensors.

meklē noplūdes vakuma trubiņās, ja sensoru atvienojot nekas nesanāk.

Focus Electric 2017 - Baltā Bulta

aivis (nav pārbaudīts)

Laughing out loud Tas ir bildes no google, vnk gribeju parliecinaties ka tas ir tas par ko iet runa

aivis (nav pārbaudīts)

Atvienoju sensoru, apgriezieni neceelas, bet biezji bija taa, ka izspiezjot sajugu, gandriiz noslaapst.
Iespejams ka pie vainas arii ir sensors?
Un ko vispar tas sensors dara?

Lietotāja Kloons attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModeratorsTehniķis
Pievienojies: 17/07/2013
Atbildes: 1637

Sensors skatās, cik daudz tu esi nospiedis gāzi.
Vai dzinējam jādarbojas tukšgaitā, vai jāpaātrinās.

Izklausās ka jāmaina sensors - lai 100% pateiktu, jāpieslēdz diagnostika.

Tukšgaitā bez sensora uz slāpšanu taisās - kad mainīti filtri/sveces?

Bez tā sensora motors iet pēc rūpnīcas parametriem, bet ja komponentes vairs nestrādā kā agrāk, tad viņš nemāk nokompensēt izdilumu.

Ja visi sensori strādā, tad viņi šo te detaļu padilumu nokompensē.

Focus Electric 2017 - Baltā Bulta

aivis (nav pārbaudīts)

Auto nesen dabuuju, nezinu cik sen mainiti filtri un sveces, bet ir doma to izdariit tuvakajaa laikaa. Braucot ar atslegtu sensoru, mototriitis arii atraak reagjeeja uz to cik stipri spiezju pedaali.

Ko man vajadzetu tgd dariit? Mainit filtrus, sveces un tad diagnostiku?

Par diagnostiku - varat kaadu ieteikt un pa kaadam naudinjaam?

Lietotāja Heyz... attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModeratorsTehniķis
Pievienojies: 15/10/2010
Atbildes: 3566

Kloons tev var uztaisiit diagnostiku...

Ford Focus 1999 - 1.6 Zetec-s...

Satura barotne
© 2017 Kloons. Drupal theme by Kiwi Themes.