Sveiki, man ir divas problemas, iespejams ka saistitas, iespejams kljudos.
1. Kad auksts motors, braucu, izspiezju sajugu un apgriezieni kaapj augshaa. Kad silts, viss kartiibaa.
2. Braucot un turot vienmerigi gazes pedali, motors turpina uznjemt atrumu kadu laicinju, pec tam parstaj. Tas pats uznjemot atrumu un atlaizjot pedali, vel kadas apm 2 sekundes turpina uznjemt atrumu. Tada sajuuta ka kkur kkas iekjeras. Nav tadas momentalas reakcijas.
Es ceru ka sapratat ko murgoju sheit 
Ford Focus 1.8 2001




Jaunākie komentāri
pirms 12 nedēļas 2 dienas
pirms 1 nedēļa 3 dienas
pirms 1 gads 3 nedēļas
pirms 1 gads 1 nedēļa
pirms 1 gads 45 nedēļas
pirms 2 gadi 1 nedēļa
pirms 2 gadi 8 nedēļas
pirms 2 gadi 9 nedēļas
pirms 2 gadi 9 nedēļas
pirms 2 gadi 10 nedēļas