Mondeo dzinēja jaudas zudumi

13 replies [Pēdējais ziņojums]
Anonīms lietotājs

Benzīns 1.8 2004
Varbūt kāds ir saskāries. Līdz ko āra temperatūra ir vairāk par + 11..13 sākas pakāpeniska dzinēja jaudas zudumi. Gāze grīdā, bet lēnām sāk slāpēt nost. Ar aukstu dzinēju ir iespējams pabraukt minūtes 15-20, līdz sāk silt un zūd jauda. Ja āra temp ir +18 un vairāk, dzinējs uzsilis, no vietas nav iespējams izkustēties, bet tukšgaitā darbojas. Sveces ir mainītas, sveču vadi ir jauni, pirms gada bija uzlikts sadalītājs jauns, degvielas filtrs arī jauns. Ja ārā - 20...-10 iet vnk lopā...
Ir kādi minējumi?! Šī problēma jau bija siltā rudenī, bet tad kādu brīdi braucu ar citu, un tagad atkal silts laiks un fords.

Lietotāja Heyz... attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModeratorsTehniķis
Pievienojies: 15/10/2010
Atbildes: 3566

Diagnostiku esi taisījis?

Ford Focus 1999 - 1.6 Zetec-s...

Lietotāja Heyz... attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModeratorsTehniķis
Pievienojies: 15/10/2010
Atbildes: 3566

Dzinējs raustās vai vienkārši krītas apgriezieni kad dod gāzi

Ford Focus 1999 - 1.6 Zetec-s...

Lietotāja Kloons attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModeratorsTehniķis
Pievienojies: 17/07/2013
Atbildes: 1637

Prātā nāk elektroniskā drosele, vai benzīna sistēmā gaisu pierauj.

Gaisu pieraujot, gan slāptu nost.

Focus Electric 2017 - Baltā Bulta

Lietotāja Heyz... attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModeratorsTehniķis
Pievienojies: 15/10/2010
Atbildes: 3566

Kaspar lambda nevaretu but?

Ford Focus 1999 - 1.6 Zetec-s...

pelmenis (nav pārbaudīts)

Pārbaudi visas vakūma, ne-vakūma gumijas un plastmasas caurullītes, vai nerauj garām. Man, tiesa, bija 1,8 mondeo dīzelis, bet tieši tā kā raksti. Atradu vuienu saplaisājušu, nomainīju. Parādījās kāsiens, kā nekas nebūtu bijis. Pieļauju, ka tur materiāls visiem monģikiem daudzkur apmēram līdzīgs.

rihards84 (nav pārbaudīts)

Uztaisīja diagnostiku. Teica ka ''neesot nekā tāda kas ietu ārpus normas robežām''.
Pie silta motora nav iespējams uzcelt vairāk 2-2,5 apgriezieniem, braucot. Tukšgaitā jā, griež labi,neraustās. Pirmais... otrais un trešais jau slāpst nost braucot.
Varbūt tā tikai man iedoma, bet vai mondeo nevarētu būt 2 degvielas filtri?! Viens lejā pie bākas un otrs kkur dzinēja telpā?! Vai arī tās manas iedomas...

Lietotāja hecs7 attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrs
Pievienojies: 04/09/2014
Atbildes: 504

Viens kas nāķ prātā uzreiz ir gaisa mērītājs, līdzīgi bija ka ziemā ok, kā palika siltāks tā nevilka, tas ga vw bija, otrs visas trubas kā te minēja, kartera ventilācijas un vakuma trubas, jebkura sūce, plaisa var čakarēt smadzenes, un dizgnostika var neko neuzrādīt.

Mondeo MK4, , 2.0TDCI, 103KW, bija (Focus MK2, 1.6TDCI)

Lietotāja Kloons attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModeratorsTehniķis
Pievienojies: 17/07/2013
Atbildes: 1637

Heyz... wrote:
Kaspar lambda nevaretu but?

Lambda dotu treknu, vai liesu, bet ne tik traki ka slāpst.
Liesa gadījumā karstu ļoti motors, trekna - baisais patēriņš.

Gaisa masas mērītājs (MAF) - varbūt, bet diagnostikā vajadzētu redzēt, ka šams streiko, kauvai bez kļūdas pagaidām.
Viņā iekšā ir arī ienākošā gaisa temperatūras mērīšana, bet arī vai nu baigi rītu degvielu, vai arī karstu dzinējs.
Izklaides pēc vari to gaisa masas mērītāju atvienot, tad kad jau karstam sākušies gļuki un paskatīties vai ir izmaiņas.
Bez gaisa masas mērītāja, motors mēģinās strādāt pēc rūpnīcā iekalibrētajiem datiem.

Gumijas trubiņas gan izklausās ļoti pat ticami.
Tas izkskaidrotu pakāpenisko slāpšanu.

Focus Electric 2017 - Baltā Bulta

rihards84 (nav pārbaudīts)

Kas tās ir par gumijas trubiņām? Gaisa pievada atzars vai kas cits?!

Lietotāja Kloons attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModeratorsTehniķis
Pievienojies: 17/07/2013
Atbildes: 1637

Bremžu pastiprinātājs, kartera ventilācija, benzīna tvaiku nosūkšana... tur daudz visādu labumu ir Wink
bet vieno viņas visas - viss pienāk pie ieplūdes kolektora.
Pārbaudi visas, tai skaitā arī no gaisa filtra trubu.
Meklē, kur piesūc gaisu.

Zinu ka cilvēki mēdz ar starta gāzi pūst motortelpā. Tanī vietā, kur piesūc gaisu ja uzpūš, momentā apgriezieni paceļas.

Focus Electric 2017 - Baltā Bulta

rihards84 (nav pārbaudīts)

Ok.Paldies visiem! Ir dažas idejas tagad jau!
Noteikti painformēšu par vainīgo šajā stāstā!

rihards84 (nav pārbaudīts)


Vai šis varētu būt droseles devējs?!?
Ford Mondeo 1.8 2004 benz

Lietotāja Kloons attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModeratorsTehniķis
Pievienojies: 17/07/2013
Atbildes: 1637

Nē, tas apaļais, kas ir aiz trosītes fonā ir tukšgaitas vārsts.
Droseles sensors ir tam mehānismam (droselei), pie kura pienāk trosīte otrā pusē ieplūdes gaisa trubai.

Focus Electric 2017 - Baltā Bulta

Satura barotne
© 2017 Kloons. Drupal theme by Kiwi Themes.