Centrālā atslēga

3 replies [Pēdējais ziņojums]
Lietotāja dresis attēls
Offline
Pievienojies: 17/04/2012
Atbildes: 26

Šovakar atbraucu no darbiņa,noliku savu FORDIŅU un devos mājās.Pēc brīža gaudo signalizācija.Eju skatīt kas pa lietu.Konstatēju ka nezinkāpēc nestrādā centralka.Ar atslēgu aizslēdzas tikai šofera durvis,no iekšpuses ar centralka nestrādā.Ar pulti aizslēdzot centralka nostrādā,bet apmēram pēc minūtēm 5 pašas atslēdzas un sāk kaukt signalizācija.Līdz šim šāda problēma netika novērota.Drošinātāji veseli.Tā arī pats galā netiku.Dzīšu no rīta pie čoma uz servi lai pieslēdz pie kompja(iesākumā).Varbūt kads ir saskāries ar šadu ķibeli vai ar kādas idejas kas varētu būt par vainu?

FOCUS 2006.

Lietotāja pelmenis attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModerators
Pievienojies: 17/11/2011
Atbildes: 910

Te jau kaut kur bija par tēmu. Kā saka Kloons, zaļais iemeties. Vai arī kāds no durvju kontaktiem iet uz galu. Man līdzigi bija ar bagāžnieka mikroslēdzi. Slēdzī bija ticus ziemas sālsūdens, saēdis kontaktus. Pārjaucu, pārlodēju slēdzi, viss ok.

_____________________________
Focus MK 2,5 - 1,6 TDCi (80kW)

Lietotāja dresis attēls
Offline
Pievienojies: 17/04/2012
Atbildes: 26

Kamēr līdz darbam aizbraucu,centralka dzīvoja savu dzīvi(braucot vai stāvot pati slēgājās vaļā,ciet,vaļā,ciet un tt Big smile )Paņēmu un novienoju signalizāciju(Baltic Motors likto)un skat vairs nekādu problemu centralka strādā kā nekas nebūtu bijis :)vairs nekādu gļuku. Smile atvaino Pelmeni,bet zaļā iemešānās esamībai es ticēju tikai 1% Smile jo savam autiņma sekoju regulāri pat pārāk centīgi Laughing out loud visu tīrot,pucējot un iesmērējot bet laika zobs jau jebkurā gadijumā piezogas takā vainas var visādas uzrasties Wink

FOCUS 2006.

Offline
Pievienojies: 04/02/2018
Atbildes: 5

Sveicināti! Man arī problēma ar centrālo atslēgu, fokuss C-MAX 2005g 2.0d.Ar pulti slēdzot nomikšķinās tikai vienu reizi un viss(parasti tā bija ja kādas durvis nav līdz galam ciet.Ar atslēgu arī nevar aizslēgt, slēdzas vaļā. Braucot arī pa reizei var dzirdēt ka centrālā nostrādā. Bagāžniekā arī ar pulti netieku, poga nestrādāja jau kad nopirku(2017 oktobrī).

Satura barotne
© 2017 Kloons. Drupal theme by Kiwi Themes.