Titāniks jeb ūdens rezerves rata vietā

5 replies [Pēdējais ziņojums]
Lietotāja JulijsK attēls
Offline
Pievienojies: 22/09/2016
Atbildes: 75

Sveiki Jaunajā gadā! Smile
Nesen ievēroju, ka bagāžas nodalījumā no labās puses nāk ūdens. Izņēmu rezerves ratu, izpumpēju ārā kādu puslitru ūdens no turienes un noņēmu labās puses dekoratīvo pārsegu. Konstatēju, ka ūdens tek kaut kur no aizmugures spārna puses, iespējams no arkas.
Uz servisu neesmu vēl vedis un nav pašam iespējams uzcelt auto augšā. Vizuāli skatījos, ka spārna arkai nav caurumi, līdz ar to sāku domāt ka caurums ir kādā metāla detaļā. Vai tur varētu būt caurums izrūsējis?
Vēl skatījos pie rezerves rata, tur izskatās ka savienojuma vietas ir līmētas ar kaut kādu mastiku, kas neizskatās pēc rūpnīcas darba. Tā ir kā hidroizolācija domāta?

Kamēr nav jābrauc pa lietu, tikmēr zem rezerves rata ir viegli mitrs vai pat sauss, bet kad auto nomazgāju vai braucu lietū tad ir cita situācija. Pagaidām ieliku tur švammi un ik pa laikam to izžmiedzu.
Pagaidām esmu noņēmis dekoratīvo pārsegu un izņēmis rezerves ratu, lai pavērotu situāciju un pažāvētu auto.

Paldies!

Ford Focus Ghia 1.6

Lietotāja Raitis.Kikusts attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrs
Pievienojies: 09/07/2013
Atbildes: 792

Zem aizmugurējā bampera pa sāniem ir tādas kā žaunas, tās vajag izņemt ārā, un pa kanti nosmērēt ar silikonu vai hermētiķi.
Cīnījos ar šo problēmu gadus 3 atpakaļ, sasmērēju izkalta un viss štokos.

protams pārbaudi blīves zem aizmugurējiem lukturiem un tos plastmasas klipšus uz kriem sēstas lukturis.

Visu darīju kopā un problēma izzuda

Lietotāja JulijsK attēls
Offline
Pievienojies: 22/09/2016
Atbildes: 75

Paldies! Mēģināšu šonedēļ pirms sākas mīnusi attīrīt un nolīmēt ar silikonu vājās vietas zem bampera, paskatīšos arī lukturus aizmugurē.

Ford Focus Ghia 1.6

Lietotāja termix attēls
Offline
Pievienojies: 02/10/2016
Atbildes: 63

Izklausās kas pazīstams.... Wink varu izstāstīt savu pieredzi par šo tēmu! Wink nopirku savu mīļo fordiņu un ar kādā skaistā, lietainā dienā pamaniju, ka aizmugurē, bagažniekā - labājā un kreisajā pusē krājas ūdens. no sākuma nedaudz... tā kā tas man bija nepieņemami, gribēju ko pats lietas labā darīt! domāju easy... nopirku cenuklubā speciālo auto silikonu un saziedu bagažnieka iekšdaļu kas pretī bamperam... visas šuves... likās ir okei. bet tad vienā ļoti lietainā dienā.... atveru bagāzņieku...he...he... abās pusēs mazi ūdens baseiniņi... var zivtiņas laist iekšā un audzēt... nu jau bija pa nopietno.... tā kā bija iestājies lielais izmisums... un negribējās vairāk eksperimentēt... izdomāju aizdzīšu pie speciālistiem... kas zin fordus no a līdz z... gan jau palīdzēs. liels serviss uz skanstes ielas...

speciālisti noņēma bamperu... un atrada vainu... atsūtiju man pat bildes... vienā pusē bija bukte - deformācija - pa turieni arī nākot ūdens - atrā pusē tas pats + pa to ventilācijas lodziņu sūcoties...


vārdsakot visu ko vajag iztaisnoja - sazieda ko nu kur varēja saziest. viss okei! Wink P.S. atcerējos, ka vienā dienā (mēnesi atpakaļ) sanāca atpakaļgaitā uztriekties vienam neredzamam dzelzs mietam...tad nu tā ir nodomāju, ka pats vien vainīgs biju...
īsāk sakot. nopriecājos, kad man zvana no servisa... viss gatavs... šķīros no kaut kādiem 100eiro.... Wink eh.. neko neizdarīt - bet tagad vismaz viss kārtībā!
Kā Jūs domājat, vai mans stāsts ar ūdeni bagažniekā ir galā??? Nebūt nē! tas tikai sākums!
Vienā jaukā dienā skatos, ka pamazām mana problēma atkal ir atpakaļ. Protams, ka nav gluži ūdens baseins... bet sūcas ūdens tāpat... neko darīt... sazvanu servisu - un saku kas par lietu... saku būs pa garntiju jātaisa! Wink Serviss pretīmnākošs. Sarunājām dienu un aizvedu autiņu uz 2x reizi. Vakarā zvana, šoriez viss okei. gatavs. (protams lieki teikt - ka defekts ļoti grūti nosakāms- pēc meistaru sacītā), bet nu šoreiz jābūt okei! es priecīgs - taxī iekšā , braucu pakaļ autiņam.
Īsāk sakot problēma nepazuda ... Nu ko, nemetu plinti krūmos... zvanu uz servisu. Wink taisija man pa garantiju 3x reizi. bet nekā, tāpat neizdevās nekas.... ūdens tāpat sūcās... apnika man uz to servisu braukāt. aizvedu uz citu. tur man pa mazām naudiņām... kaut kur 15eiro defektu novērsa. vajadzēja šuves saziest - kuras vēl nebija aizsmērētas. un viss... uz kādu laiku bija miers... bagažnieks sausssss..... Bet tad atkal pēc kādiem mēnešiem - problēma atkal sāka atgriezties.... es jau vairs nezināju ko darīt... ....

un tagad stāsta nobeigums...... vienā lietainā dienā papētiju caur kurieni sūcas ūdens.... izrādās - tajā servisā, uz skanstes ielas, kue es samaksāju 100eiro, speciālisti man šuves bija sasmērējuši ur kautkādu smēri , kura bija pie vibrācijām saplaisājusi... Wink un pa plaisiņām sūcās ūdens.

nopirku depo pa lēto silikonu.... saziedu visas plaisiņas... saziedu kārtīgi..... un viss ... FINITO.... bagažnieks sausss.... Wink

P.S. šo stāstu ilgi taupiju... un gaidiju, kad varēšu izstāstīt! Wink Beidzot varu padalīties ar savu pieredzi..... Wink

Lietotāja Heyz... attēls
Offline
Aktīvs kluba biedrsModeratorsTehniķis
Pievienojies: 15/10/2010
Atbildes: 3369

Laughing out loud Big smile Party

Ford Focus 1999 - 1.6 Zetec-s...

Lietotāja JulijsK attēls
Offline
Pievienojies: 22/09/2016
Atbildes: 75

Paldies par izglītojošu informāciju. Šodien no darba braucot, iebraukšu Depo, nopirkšu tādu kā gumijas mastiku ar kādu līmēju gumijas paklājiņa caurumu ciet un vēl savu smailīti laivu. Pēc pieredzes tā nedrūp un labi saķeras kopā gan ar plastmasu, metālu un arī gumiju. Centīšos sākumā novērst šo problēmu pats, pēc šāda informācijas apjoma ko saņēmu gan jau pats spēšu to atrisināt bez servisa.
Ja būs kādas neskaidrības, iemetīšu kādu bildi.
Spriežot pēc autoDNA sliecos arī uz to, ka ir kāda bukte no iepriekšējā saimnieka, bet nu skatīsies kas ir zem bampera.
Paldies! Smile

Edit

Problēma novērsta, viss jau bija iztaisnots. Tagad hermētiķis nosedz problemātiskās vietas. Paldies!

Ford Focus Ghia 1.6

Satura barotne
© 2017 Kloons. Drupal theme by Kiwi Themes.